Projekty realizowane ze środków UE

Systemy Multisite

Kontrolowanie wielu stron internetowych za pomocą jednego pulpitu nawigacyjnego

System Multisite (SM) to rozwiązanie informatyczne, które umożliwia zarządzanie wieloma stronami internetowymi w ramach jednego, zintegrowanego systemu. Dzięki SM można tworzyć, zarządzać i aktualizować wiele stron internetowych z jednego miejsca, zamiast korzystać z oddzielnych instancji systemu zarządzania treścią (CMS z ang. Content Management System) dla każdej strony.

To rozwiązanie jest często stosowane w przypadku firm, organizacji, instytucji czy marek posiadających wiele niezależnych stron internetowych, np. prowadzonych w ramach różnych oddziałów, lokalizacji, marek czy języków. System Multisite umożliwia zcentralizowane zarządzanie treściami, wyglądem i funkcjonalnościami wszystkich stron. Pozwala zachować to spójności wizerunkową i realizację spójnej strategii marketingowej i sprzedażowej. W ranach instytucji publicznych będziemy mówić o jednolitej strategii wizerunkowej, komunikacji i PR.

multisite-mockup

Wartości dostarczane przez System Multisite (SM):

 • Efektywne zarządzanie wieloma stronami internetowymi
  Umożliwia zarządzanie wieloma stronami z jednego, centralnego panelu administracyjnego, co pozwala na oszczędność czasu i wysiłku w porównaniu z zarządzaniem oddzielnymi instancjami CMS dla każdej strony (osobnymi stronami z oddzielnymi systemami CMS).
 • Spójność wizerunkowa i jednolita strategia marketingowa
  Dzięki możliwości centralnego zarządzania treściami, wyglądem i funkcjonalnościami wszystkich stron, SM pozwala na utrzymanie spójności wizerunkowej i jednolitej strategii sprzedażowo-marketingowej na wszystkich stronach, co jest szczególnie ważne w przypadku firm posiadających wiele marek, oddziałów czy lokalizacji.
 • Wygodne aktualizacje i zarządzanie
  Aktualizacje systemu, motywów czy konkretnych wtyczek można przeprowadzać jednocześnie dla wszystkich stron, co pozwala na proste utrzymanie i zarządzanie wieloma stronami internetowymi.
 • Współdzielenie zasobów
  System Multisite umożliwia współdzielenie zasobów, takich jak kontent, obrazy czy pliki multimedialne, między różnymi stronami, co optymalizuje zarządzanie zasobami i uniemożliwia ich duplikację.
 • Skalowalność
  Oznacza, że dzięki SM można dodawać i tworzyć nowe strony w miarę rozwoju firmy czy organizacji, bez konieczności tworzenia nowych instancji CMS (kolejnej konfiguracji) czy stosowania innych oddzielnych rozwiązań.

Platforma e-produktów dla JST i MŚP

Opracowaliśmy zintegrowane rozwiązanie, które składa się z kilku e-produktów połączonych ze sobą. W skład rozwiązania wchodzą m.in.:

System Multisite (dla JST i MŚP)

Narzędzie pozwalające szybko stworzyć dowolną ilość stron internetowych dla zależnych jednostek organizacyjnych/oddziałów/biznesów. Kreator pozwala utworzyć gotową do użytku stronę internetową, która może mieć własny wygląd oraz przypisanych administratorów (możliwość definiowania różnych ról np. redaktor, autor, współpracownik).

Aplikacja Mobilna (dla JST i MŚP)

Opracowana dla systemów Android oraz iOS. Panel Aplikacji Mobilnej zawiera ponad 30 gotowych modułów i jest zintegrowana ze stronami internetowymi, dzięki czemu dane są zawsze aktualne w obu systemach (aplikacja – strona internetowa).

System Kolejkowy (dla JST)

Pozwala na umawianie wizyt Petentów do poszczególnych wydziałów, działa w interfejsie WWW oraz mobilnym.

System Wideokonferencji (dla JST)

Niezbędny do obsługi interesantów drogą elektroniczną np. w sytuacjach związanych z zagrożeniem bezpieczeństwa zdrowotnego. Działa pod adresem domeny Urzędu, na własnej infrastrukturze.

Panel zarządzania pocztą e-mail (dla JST i MŚP)

Profesjonalny panel do zarządzania kontami pocztowymi, spamem, listami mailingowymi oraz innymi usługami.

Certyfikat SSL Wildcard – bezpieczeństwo WWW (dla JST i MŚP)

Specjalny certyfikat szyfrujący połączenie, dzięki czemu wszystkie strony w systemie (nawet te, które zostaną utworzone przy pomocy kreatora) posiadają adres rozpoczynający się od HTTPS (ang. Hypertext Transfer Protocol Secure).

Biuletyn Informacji Publicznej – BIP (dla JST)

Zawsze zgodny z najnowszymi przepisami „urzędowy publikator teleinformatyczny”, wymagany jest na podstawie ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej m.in.: dla JST i ich jednostek podległych, szpitali, sądów, szkół, przedszkoli oraz innych podmiotów wykonujących zadania publiczne. Z racji obsługi wielu sądów, nasz BIP przeszedł pomyślnie szczegółowy audyt bezpieczeństwa.

System Rezerwacji Zasobów (dla JST i MŚP)

Aplikacja internetowa, dzięki której dedykowane osoby mogą dysponować wieloma zasobami. Np. podczas rezerwacji sali określa się opcje: z obsługą IT, potrzebny komputer, catering itp. Dostępny kalendarz rezerwacji zasobów oraz wysyłania powiadomień SMS itd.

REFERENCJA

Wieloletnie doświadczenie i stała współpraca z klientami pozwoliła nam zbudować szerokie spektrum produktów i usług, w tym opracować proces fachowej obsługi.

Zapewniamy również wsparcie w kompleksowej modernizacji infrastruktury IT, która jest sercem każdej jednostki publicznej (urzędu), jak i przedsiębiorstwa. Jeśli Twoje problemy związane są z tzw. długiem technologicznym, to trafiłeś w miejsce i na ludzi, którzy pomogą Ci je odpowiednio zaopiekować. Każdy problem szczegółowo analizujemy, co daje nam przewagę w postaci doboru rozwiązań, które eliminują nie tylko badany problem, ale i problemy mogące urzeczywistnić się w przyszłości – być konsekwencją braku wyleczenia obecnego problemu.

Przejdź do referencji >>

Umów się na bezpłatną konsultację,

która pozwoli Ci opracować optymalną strategię technologiczną na dziś i jutro.

Strefa klienta

Rzeszów
35-326 Rzeszów, ul. Rejtana 55
tel.: 17 78 01 689
tel.: 17 78 01 644
e-mail: detal@zetorzeszow.pl
www: sklep.zetorzeszow.pl

Krosno
38-400 Krosno, ul. Grodzka 12
tel.: 13 43 20 940
e-mail: krosno@zetorzeszow.pl
www: krosno.zetorzeszow.pl

Przemyśl
37-700 Przemyśl, ul. Asnyka 4
tel.: 16 67 85 920
e-mail: przemysl@zetorzeszow.pl
www: przemysl.zetorzeszow.pl

Lublin
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 9A
tel.: 81 50 65 151
e-mail: lublin@zetorzeszow.pl
www: lublin.zetorzeszow.pl

Dokumenty

Media – Aplikacje – Pomoc

logotyp_zetorzeszow