Projekty realizowane ze środków UE

Czytaj więcej
Zamknij

Systemy Multisite

Kontrolowanie wielu stron internetowych za pomocą jednego pulpitu nawigacyjnego

System Multisite (SM) to rozwiązanie informatyczne, które umożliwia zarządzanie wieloma stronami internetowymi w ramach jednego, zintegrowanego systemu. Dzięki SM można tworzyć, zarządzać i aktualizować wiele stron internetowych z jednego miejsca, zamiast korzystać z oddzielnych instancji systemu zarządzania treścią (CMS z ang. Content Management System) dla każdej strony.

To rozwiązanie jest często stosowane w przypadku firm, organizacji, instytucji czy marek posiadających wiele niezależnych stron internetowych, np. prowadzonych w ramach różnych oddziałów, lokalizacji, marek czy języków. System Multisite umożliwia zcentralizowane zarządzanie treściami, wyglądem i funkcjonalnościami wszystkich stron. Pozwala zachować to spójności wizerunkową i realizację spójnej strategii marketingowej i sprzedażowej. W ranach instytucji publicznych będziemy mówić o jednolitej strategii wizerunkowej, komunikacji i PR.

multisite-mockup

Wartości dostarczane przez System Multisite (SM):

 • Efektywne zarządzanie wieloma stronami internetowymi
  Umożliwia zarządzanie wieloma stronami z jednego, centralnego panelu administracyjnego, co pozwala na oszczędność czasu i wysiłku w porównaniu z zarządzaniem oddzielnymi instancjami CMS dla każdej strony (osobnymi stronami z oddzielnymi systemami CMS).
 • Spójność wizerunkowa i jednolita strategia marketingowa
  Dzięki możliwości centralnego zarządzania treściami, wyglądem i funkcjonalnościami wszystkich stron, SM pozwala na utrzymanie spójności wizerunkowej i jednolitej strategii sprzedażowo-marketingowej na wszystkich stronach, co jest szczególnie ważne w przypadku firm posiadających wiele marek, oddziałów czy lokalizacji.
 • Wygodne aktualizacje i zarządzanie
  Aktualizacje systemu, motywów czy konkretnych wtyczek można przeprowadzać jednocześnie dla wszystkich stron, co pozwala na proste utrzymanie i zarządzanie wieloma stronami internetowymi.
 • Współdzielenie zasobów
  System Multisite umożliwia współdzielenie zasobów, takich jak kontent, obrazy czy pliki multimedialne, między różnymi stronami, co optymalizuje zarządzanie zasobami i uniemożliwia ich duplikację.
 • Skalowalność
  Oznacza, że dzięki SM można dodawać i tworzyć nowe strony w miarę rozwoju firmy czy organizacji, bez konieczności tworzenia nowych instancji CMS (kolejnej konfiguracji) czy stosowania innych oddzielnych rozwiązań.

Platforma e-produktów dla JST i MŚP

Opracowaliśmy zintegrowane rozwiązanie, które składa się z kilku e-produktów połączonych ze sobą. W skład rozwiązania wchodzą m.in.:

System Multisite (dla JST i MŚP)

Narzędzie pozwalające szybko stworzyć dowolną ilość stron internetowych dla zależnych jednostek organizacyjnych/oddziałów/biznesów. Kreator pozwala utworzyć gotową do użytku stronę internetową, która może mieć własny wygląd oraz przypisanych administratorów (możliwość definiowania różnych ról np. redaktor, autor, współpracownik).

Aplikacja Mobilna (dla JST i MŚP)

Opracowana dla systemów Android oraz iOS. Panel Aplikacji Mobilnej zawiera ponad 30 gotowych modułów i jest zintegrowana ze stronami internetowymi, dzięki czemu dane są zawsze aktualne w obu systemach (aplikacja – strona internetowa).

System Kolejkowy (dla JST)

Pozwala na umawianie wizyt Petentów do poszczególnych wydziałów, działa w interfejsie WWW oraz mobilnym.

System Wideokonferencji (dla JST)

Niezbędny do obsługi interesantów drogą elektroniczną np. w sytuacjach związanych z zagrożeniem bezpieczeństwa zdrowotnego. Działa pod adresem domeny Urzędu, na własnej infrastrukturze.

Panel zarządzania pocztą e-mail (dla JST i MŚP)

Profesjonalny panel do zarządzania kontami pocztowymi, spamem, listami mailingowymi oraz innymi usługami.

Certyfikat SSL Wildcard – bezpieczeństwo WWW (dla JST i MŚP)

Specjalny certyfikat szyfrujący połączenie, dzięki czemu wszystkie strony w systemie (nawet te, które zostaną utworzone przy pomocy kreatora) posiadają adres rozpoczynający się od HTTPS (ang. Hypertext Transfer Protocol Secure).

Biuletyn Informacji Publicznej – BIP (dla JST)

Zawsze zgodny z najnowszymi przepisami „urzędowy publikator teleinformatyczny”, wymagany jest na podstawie ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej m.in.: dla JST i ich jednostek podległych, szpitali, sądów, szkół, przedszkoli oraz innych podmiotów wykonujących zadania publiczne. Z racji obsługi wielu sądów, nasz BIP przeszedł pomyślnie szczegółowy audyt bezpieczeństwa.

System Rezerwacji Zasobów (dla JST i MŚP)

Aplikacja internetowa, dzięki której dedykowane osoby mogą dysponować wieloma zasobami. Np. podczas rezerwacji sali określa się opcje: z obsługą IT, potrzebny komputer, catering itp. Dostępny kalendarz rezerwacji zasobów oraz wysyłania powiadomień SMS itd.

REFERENCJA

Wieloletnie doświadczenie i stała współpraca z klientami pozwoliła nam zbudować szerokie spektrum produktów i usług, w tym opracować proces fachowej obsługi.

Zapewniamy również wsparcie w kompleksowej modernizacji infrastruktury IT, która jest sercem każdej jednostki publicznej (urzędu), jak i przedsiębiorstwa. Jeśli Twoje problemy związane są z tzw. długiem technologicznym, to trafiłeś w miejsce i na ludzi, którzy pomogą Ci je odpowiednio zaopiekować. Każdy problem szczegółowo analizujemy, co daje nam przewagę w postaci doboru rozwiązań, które eliminują nie tylko badany problem, ale i problemy mogące urzeczywistnić się w przyszłości – być konsekwencją braku wyleczenia obecnego problemu.

Przejdź do referencji >>

Umów się na bezpłatną konsultację,

która pozwoli Ci opracować optymalną strategię technologiczną na dziś i jutro.

Strefa klienta

Rzeszów
35-326 Rzeszów, ul. Rejtana 55
tel.: 17 78 01 689
tel.: 17 78 01 644
e-mail: detal@zetorzeszow.pl
www: sklep.zetorzeszow.pl

Krosno
38-400 Krosno, ul. Grodzka 12
tel.: 13 43 20 940
e-mail: krosno@zetorzeszow.pl
www: krosno.zetorzeszow.pl

Przemyśl
37-700 Przemyśl, ul. Asnyka 4
tel.: 16 67 85 920
e-mail: przemysl@zetorzeszow.pl
www: przemysl.zetorzeszow.pl

Lublin
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 9A
tel.: 81 50 65 151
e-mail: lublin@zetorzeszow.pl
www: lublin.zetorzeszow.pl

Dokumenty

Media – Aplikacje – Pomoc

logotyp_zetorzeszow