Projekty realizowane ze środków UE

Czytaj więcej
Zamknij

BaseLinker – integracje i zarządzanie wieloma kanałami e-sprzedaży w jednym miejscu

Wdrożenie systemu BaseLinker niesie za sobą wiele korzyści dla Twojego e-biznesu.
A oto one!

Manager Zamówień

Dzięki funkcji „Manager Zamówień” możesz zapomnieć o logowaniu z osobna do każdej z platform zakupowych, na których wystawiasz swoje produkty. BaseLinker pobiera zamówienia z wielu platform oraz e-sklepów. Zbiera też zamówienia telefoniczne i osobiste.

Jeśli wolisz, by zamówienia były realizowane z wykorzystaniem Twojego systemu e-sklepu czy systemu ERP, to użyjesz BaseLinker jako pośrednika zbierającego i przekazującego zamówienia.

Automatyzacja procesów

Jedną z głównych funkcjonalności BaseLinker jest automatyzacja powtarzalnych procesów. Ustawiając automatyczne akcje (kroki), system sam za Ciebie zmieni status zamówień, wyśle do klientów wiadomości, wystawi faktury, nada przesyłki oraz wydrukuje niezbędne dokumenty.

A jeśli chcesz, aby i proces pakowania w Twojej firmie został zoptymalizowany, to wykorzystasz moduł „Asystent Pakowania”. Praca modułu opiera się na wykorzystaniu skanera kodów, który pozwala szybko zweryfikować poprawność kodów EAN lub SKU pakowanych przedmiotów. Na koniec Asystent zrobi zdjęcie przesyłce, byś pozytywnie zaskoczył klienta lub miał dowód na wypadek sporu.

Jesteś zainteresowany, by przetestować te funkcjonalności już teraz?

Jeżeli odpowiedź brzmi TAK, to przejdź do oficjalnego formularza rejestracji i w polu rekomendacji wpisz adres „systemy.msp@zetorzeszow.pl” jako użytkownika, który polecił Ci to rozwiązanie.

Jeszcze nie czujesz, by to był dobry moment na testowanie. Więc poznaj kolejne możliwości optymalizacji Twojego e-biznesu, wykorzystując rozwiązanie BaseLinker.

Poniżej znajdziesz garść kolejnych informacji.

Manager Zamówień

Prowadzisz sprzedaż online, ale nie masz jeszcze sklepu internetowego ani systemu ERP, a może chcesz okazyjnie wystawiać na aukcje produkty, których nie posiadasz w Swoim sklepie. Wówczas wykorzystasz moduł „Magazyn produktów”. To on pozwoli Ci przygotować bazę produktów, którą kilkoma kliknięciami będziesz mógł przenieść do wybranych platform sprzedażowych, mając stany magazynowe pod pełną kontrolą. System automatycznie przypisze właściwe cenniki, szablony i kategorie oraz uzupełni parametry marketplace.

BaseLinker pomoże Ci zarządzać cennikiem według ustalonych przez Ciebie reguł. Możesz włączyć automatyczną synchronizację cen na aukcjach i w ofertach zgodnie z cenami w magazynie, a także ustalić reguły cenowe w ofercie, jeśli nastąpi zmiana ceny w magazynie.

System również zadba o synchronizację ilości. Każde potwierdzone zamówienie zmniejszy stan magazynowy produktu, natomiast zmiana stanu w magazynie zmieni stan na pozostałych platformach sprzedażowych. Ponadto aukcje mogą być automatycznie zamykane przy zerowym stanie magazynowym lub jeśli cena zmieni się na zero.

A teraz dla tych przedsiębiorców, którzy posiadają własny sklep internetowy

Marketplace manager

Moduł „Manager Marketplace” pozwoli Ci wygodnie wystawiać produkty na aukcje bezpośrednio z magazynu swojego sklepu internetowego. Oferta integracji obejmuje ponad trzydzieści popularnych serwisów marketplace, w tym Allegro, eBay, Amazon, Google Shopping i Etsy, a także kilkadziesiąt platform sklepowych, dzięki czemu całą sprzedaż połączysz w jednym miejscu.

Sam możesz zdecydować, w jakim miejscu chcesz obsługiwać zamówienia spływające z ww. platform. Jeżeli zdecydujesz, by to realizował Twój e-sklep lub system ERP BaseLinker automatycznie przekaże zamówienia i zmniejszy stany magazynowe zakupionych produktów. Natomiast korzystając z funkcjonalności zamówień BaseLinker (opisanych wyżej), zyskasz dostęp do automatycznych aukcji oraz asystenta pakowania.

Funkcjonalności dotyczące synchronizacji stanów magazynów i cen dbają, by system automatycznie po sprzedaży zmniejszał liczbę dostępnych produktów wystawionych w innych marketplace czy platformach zakupowych, a ceny były zgodne z tymi ustalonymi na Twoim magazynie.

A może to już pora na przetestowanie bezpłatnie wszystkich integracji i funkcji BaseLinker.

Jeżeli odpowiedź brzmi TAK, to przejdź do oficjalnego formularza rejestracji i w polu rekomendacji wpisz adres „systemy.msp@zetorzeszow.pl” jako użytkownika, który polecił Ci to rozwiązanie.

Jeszcze nie jesteś gotowy do testów, więc sprawdźmy, jak działa moduł „Zarzadzanie wysyłką”.

Zarządzanie przesyłką

Zamiast logować się do panelu każdego przewoźnika z osobna, możesz zarządzać całą wysyłką bezpośrednio z managera zamówień BaseLinker. Wszystkie dostępne w systemie integracje kurierskie umożliwiają pojedyncze i masowe nadawanie paczek.

System zadba o kupującego, przesyłając mu e-mail lub SMS z linkiem do śledzenia przesyłki. Aktualny status u kuriera klient może sprawdzić także na unikalnej stronie informacyjnej o zamówieniu. Nie musisz pamiętać o wysyłaniu powiadomień – zrobi to za Ciebie moduł automatycznych akcji, który poinformuje klienta o każdej zmianie statusu paczki. BaseLinker zastąpi Cię także w kwestii przesłania numeru przesyłki do marketplace i do Twojego sklepu. Wykona to zadanie automatycznie w ciągu kilku sekund.

Podsumowując, BaseLinker to efektywny i zmotywowany pracownik, który nigdy nie jest zmęczony i lubi pracować po 16.00. Na dodatek jest ekspertem od synchronizacji, optymalizacji i automatyzacji sprzedaży wielokanałowej. Dzięki niemu nieważne, gdzie jesteś, zawsze na czas masz podane wyniki sprzedażowe w jednym miejscu z wielu kanałów.

Myślisz, że to nie jest możliwe? Więc sprawdź osobiście.

Zupełnie za darmo przetestujesz to rozwiązanie, przechodząc do oficjalnego formularza rejestracji – tylko nie zapomnij – w polu rekomendacji wpisz adres „systemy.msp@zetorzeszow.pl” jako użytkownika, który polecił Ci to rozwiązanie.

Pełne informacje o wszystkich możliwościach, funkcjonalnościach oraz o cenach na oficjalnej stronie >>

Na niej przeczytasz również o:

 • Aplikacji BaseLinker Caller
 • Zamówienia dropshippingowe
 • Przydatne funkcje dla sprzedawców Allegro
 • Dedykowana strona z informacjami o zamówieniu dla klienta
 • Zamówienia telefoniczne i osobiste
 • Import produktów i prosty eksport danych
 • API dla magazynu
 • Zarządzanie aukcjami oraz masowe zmiany na Allegro i eBay
 • Porównanie cen konkurencji w serwisie Allegro
 • Wystawianie ofert bez udziału sprzedawcy
 • Integracje z wieloma firmami wysyłkowymi
 • Szablony wymiarów, oraz wag
 • Automatyczne uzupełnianie parametrów
 • Aukcje wielowariantowe
 • Import aukcji i ofert
 • Szybka i masowa wysyłka e-maili i SMS-ów do klientów
 • Automatyczne zmiany statusów zamówień
 • Automatyczne faktury i paragony zależnie od kraju klienta
 • Masowe nadawanie paczek i drukowanie prosto na drukarkę

Kontakt

Strefa klienta

Rzeszów
35-326 Rzeszów, ul. Rejtana 55
tel.: 17 78 01 689
tel.: 17 78 01 644
e-mail: detal@zetorzeszow.pl
www: sklep.zetorzeszow.pl

Krosno
38-400 Krosno, ul. Grodzka 12
tel.: 13 43 20 940
e-mail: krosno@zetorzeszow.pl
www: krosno.zetorzeszow.pl

Przemyśl
37-700 Przemyśl, ul. Asnyka 4
tel.: 16 67 85 920
e-mail: przemysl@zetorzeszow.pl
www: przemysl.zetorzeszow.pl

Lublin
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 9A
tel.: 81 50 65 151
e-mail: lublin@zetorzeszow.pl
www: lublin.zetorzeszow.pl

Dokumenty

Media – Aplikacje – Pomoc

logotyp_zetorzeszow