Konfigurator ofert

Konfigurator ofert

Aplikacja, która korzysta z bazy wiedzy np.: produkcyjnej, produktowej oraz księgowej i potrafi w pewien przemyślany sposób połączyć ze sobą wszystkie te procesy, które są obecne w danej firmie czy instytucji. Potrafi w systemie „tu i teraz” u klienta stworzyć dokładnie takie zamówienie
i z takich elementów, które klient preferuje. Bez konieczności konsultacji tego z kimkolwiek w firmie oferenta. Zamówienie po akceptacji klienta automatycznie uruchamia Np.; proces produkcji czy przygotowania już gotowych produktów do natychmiastowej wysyłki. 

tel

Możliwość wykorzystania smartfona do tworzenia oferty na miejscu u klienta, który właśnie np.: znajduje się na budowie i potrzebuje oferty wraz ze specyfikacją i jej graficznym podglądem. 

Uwzględnia wszystkie techniczne dane produkcyjne i materiałowe, nie pozwalając na popełnienie błędu  konstruowania  oferty sygnalizując to tzw. „alertami” gdzie niepoprawne dane blokują jej kontynuację.

Indywidualnie dopasowywana w każdym przypadku, powstała z myślą o niepowtarzalności zleceń i produkcji.

  • Integracja danych

Handlowiec po stworzeniu oferty jest wstanie przesłać ją w pliku pdf bezpośrednio na pocztę klienta lub poprzez łączność bluetooth wydrukować w biurze na jego urządzeniu drukującym.

doradca

„Wcześniej odbywało się to na zasadzie wielokrotnej komunikacji telefonicznej w tym spotkań gdzie po kilka razy ustalało się szczegóły z klientem jednocześnie tworząc dla niego ofertę przy wsparciu inżynierów pracujących w programie AutoCAD. Czasami to trwało kilka dni a teraz zostało to ograniczone do kilkunastu minut”

HANSEN POLSKA

Dodatkowe korzyści 

img1

oferta definiowana przez klienta w systemie „tu i teraz” (np.: na terenie budowy, w jego biurze)

szybszy czas realizacji zamówienia (po wpłynięciu zamówienia uruchamiana jest natychmiastowo produkcja dla klienta)

brak pomyłek (eliminacja kosztownych błędów wynikających, z już nieaktualnego cennika czy braku produktu/technologii w chwili generowania zamówienia)

aktualizacja danych o produkcie/technologii w jednym miejscu (handlowiec w każdym miejscu i o każdej porze ma zawsze dostęp online do aktualnych danych o produkcie/technologii, cenniku)

Chcesz uzyskać więcej szczegółów na temat konfiguratora?

Kontakt z nami

Skontaktuj się z nami

Strefa klienta

Rzeszów
35-326 Rzeszów, ul. Rejtana 55
tel.: 17 850 06 44
e-mail: detal@zetorzeszow.pl
www: sklep.zetorzeszow.pl

Krosno
38-400 Krosno, ul. Grodzka 12
tel.: 13 43 20 940
e-mail: krosno@zetorzeszow.pl
www: krosno.zetorzeszow.pl

Przemyśl
37-700 Przemyśl, ul. Asnyka 4
tel.: 16 67 85 920
e-mail: przemysl@zetorzeszow.pl
www: przemysl.zetorzeszow.pl

Dokumenty

Media – Aplikacje – Pomoc

Konfigurator ofert
Produkcja i hosting: ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o.
Dostawcą TV w firmie jest SGT S.A.