Konfigurator ofert

Aplikacja, która korzysta z bazy wiedzy np.: produkcyjnej, produktowej oraz księgowej i potrafi w pewien przemyślany sposób połączyć ze sobą wszystkie te procesy, które są obecne w danej firmie czy instytucji. Potrafi w systemie „tu i teraz” u klienta stworzyć dokładnie takie zamówienie i z takich elementów, które klient preferuje. Bez konieczności konsultacji tego z kimkolwiek w firmie oferenta. Zamówienie po akceptacji klienta automatycznie uruchamia Np.; proces produkcji czy przygotowania już gotowych produktów do natychmiastowej wysyłki. 

  • Możliwość wykorzystania smartfona do tworzenia oferty na miejscu u klienta, który właśnie np.: znajduje się na budowie i potrzebuje oferty wraz ze specyfikacją i jej graficznym podglądem. 
  • Uwzględnia wszystkie techniczne dane produkcyjne i materiałowe, nie pozwalając na popełnienie błędu  konstruowania  oferty sygnalizując to tzw. "alertami" gdzie niepoprawne dane blokują jej kontynuację.
  • Indywidualnie dopasowywana w każdym przypadku, powstała z myślą o niepowtarzalności zleceń i produkcji.

Integracja danych

Handlowiec po stworzeniu oferty jest wstanie przesłać ją w pliku pdf bezpośrednio na pocztę klienta lub poprzez łączność bluetooth wydrukować w biurze na jego urządzeniu drukującym.

"Wcześniej odbywało się to na zasadzie wielokrotnej komunikacji telefonicznej w tym spotkań gdzie po kilka razy ustalało się szczegóły z klientem jednocześnie tworząc dla niego ofertę przy wsparciu inżynierów pracujących w programie AutoCAD. Czasami to trwało kilka dni a teraz zostało to ograniczone do kilkunastu minut" HANSEN POLSKA

Dodatkowe korzyści

  • oferta definiowana przez klienta w systemie „tu i teraz” (np.: na terenie budowy, w jego biurze)
  • szybszy czas realizacji zamówienia (po wpłynięciu zamówienia uruchamiana jest natychmiastowo produkcja dla klienta)
  • brak pomyłek (eliminacja kosztownych błędów wynikających, z już nieaktualnego cennika czy braku produktu/technologii w chwili generowania zamówienia)
  • aktualizacja danych o produkcie/technologii w jednym miejscu (handlowiec w każdym miejscu i o każdej porze ma zawsze dostęp online do aktualnych danych o produkcie/technologii, cenniku)

Dowiedz się więcej

Zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na każde pytanie i na każdą wątpliwość jak zrodzi się w Twojej głowie.

Kontakt z nami

Strefa klienta

Rzeszów
35-326 Rzeszów, ul. Rejtana 55
tel.: 17 850 06 44
e-mail: detal@zetorzeszow.pl
www: sklep.zetorzeszow.pl

Krosno
38-400 Krosno, ul. Grodzka 12
tel.: 13 43 20 940
e-mail: krosno@zetorzeszow.pl
www: krosno.zetorzeszow.pl

Przemyśl
37-700 Przemyśl, ul. Asnyka 4
tel.: 16 67 85 920
e-mail: przemysl@zetorzeszow.pl
www: przemysl.zetorzeszow.pl

Dokumenty

Media – Aplikacje – Pomoc

logotyp_zetorzeszow